środa 22 wrzesień 2021

Przedszkole

Podstawowa

Plan lekcji

QR

Biskupice

Sukcesy

Kolejny sukces ucznia naszej szkoły

Uczeń klasy 8

Bartłomiej Daniel

zajął drugie miejsce

w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym MAG-MAT - Magiel Matematyczny.

Cieszymy się bardzo i gratulujemy Bartkowi!!!!!!

 

Sukces ucznia klasy VIII - konkurs językowy

Bardzo miło mi poinformować, że uczeń naszej szkoły

Aleksander Kądziela uczeń klasy VIII 

wziął udział 

w

 KONKURSIE JĘZYKOWYM organizowanym przez

 I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Świdniku 

 oraz zdobył wyróżnienie.

GRATULACJE!!!

Monika Wilk

Link do pracy konkursowej >>>>>tutaj

 

Sukcesy naszych uczniów

Bardzo miło mi poinformować, że uczniowie naszej szkoły, mimo nauki zdalnej, biorą udział w konkursach o randze wojewódzkiej i odnoszą sukcesy.

Bartłomiej Daniel uczeń klasy VIII

uzyskał tytuł Finalisty Wojewódzkiego Etapu Konkursu Przedmiotowego z matematyki

Zuzanna Tchurzewska uczennica klasy VIII

zajęła I miejsce

w XXV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji

Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

organizowanym przez II LO im. K.K. Baczyńskiego w Świdniku

GRATULACJE!!!

 

Sukces ucznia z naszej szkoły

Uczeń 8 klasy naszej szkoły - Bartłomiej Daniel - zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu matematycznego Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Gratulujemy i życzymy sukcesu na kolejnym etapie.

 

Klasyfikacja I okres 2020/2021 - uczniowie z najwyższą średnią kl. 4 - 8

L.p 

Imię i nazwisko ucznia

Średnia

Zachowanie

1.

Rzeźnik Jakub

5,00

wzorowe

2.

Pietrzyk Nikola

5,00

wzorowe

3.

Maik Nikodem

5,00

b. dobre

4.

Lewandowska Zofia

5,00

b. dobre

5.

Grądkowska Olga

5,00

wzorowe

6.

Daniel Bartłomiej

5,00

wzorowe

7.

Jakubczak Anna

4,93

wzorowe

8.

Jonik Martyna

4,91

wzorowe

9. Pawlak Amelia 4,91 wzorowe
10. Parada Julia 4,83 wzorowe
11. Błaszczak Ilona 4,79 wzorowe
12. Zagórski Błażej 4,75 wzorowe

 

Uczniowie ze stuprocentową frekwencją w szkole podstawowej w klasach IV - VIII:

Kl. V - Kozieł Julia, Parada Julia, Zagórski Błażej

Kl. VI – Dziurawiec Laura

KL. VII – Winniczuk Marta

Kl. VIII - Winniczuk Adrian

 

Klasyfikacja I okres 2020/2021 - uczniowie wzorowi kl. 1 - 3

Klasa 1

  1. Głąb Aleksandra
  2. Hanc Alicja
  3. Hanc Alicja
  4. Jonik Filip
  5. Kowalik Magdalena
  6. Kruk Nikola
  7. Kucharski Antoni
  8. Maik Aleksandra
  9. Namiota Alicja

Klasa 2

  1. Chrześcijan Oliwia
  2. Kapełuś Emilia
  3. Lewandowska Pola
  4. Marzęda Alan
  5. Mysłowska Zuzanna
  6. Nowak Martyna
  7. Pastwa Aleksandra
  8. Pietrzyk Adrian
  9. Pomorska Maja
  10. Sidor Amelka

Klasa 3

  1. Bednarczyk Gabriela
  2. Dejnek Jakub
  3. Namiota Michał
  4. Sawicki Kacper
  5. Włusek Natalia
  6. Wójcik Lena

Uczniowie ze stuprocentową frekwencją w szkole podstawowej:

Kl. II –  Lewandowska  Pola, Wiciński Kacper, Kapełuś Emilia

 

Sukces uczniów klasy I - konkurs poezji online

Czworo uczniów z klasy pierwszej wzięło udział w Wojewódzkim Turnieju Poezji Dziecięcej on-line, organizowanym przez MDK „Pod akacją” w Lublinie.

Spośród 90 uczestników wyłoniono 12 laureatów, na liście nagrodzonych zaleźli się ADRIAN PIETRZYK i MARTYNA NOWAK. Dzieci wystąpiły w sobotę 20 czerwca na Koncercie Laureatów, zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lublinie. Laureatom GRATULUJEMY!!!

A oto nagrania występów przesłane na konkurs:

 

Klasyfikacja 2020 - uczniowie którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem kl. 4 - 8

Nazwisko

Imię

Klasa

Średnia

Ocena z zachowania

Maik

Nikodem

4

5,55

bardzo dobre

Rzeźnik

Jakub

4

5,45

wzorowe

Pietrzyk

Nikola

4

5,36

wzorowe

Grądkowska

Olga

7

5,29

wzorowe

Lewandowska

Zofia

5

5,25

wzorowe

Jakubczak

Anna

7

5,21

wzorowe

Parada

Julia

4

5,09

wzorowe

Błaszczak

Ilona

7

5,07

wzorowe

Otręba

Martyna

4

5,00

wzorowe

Zagórski

Błażej

4

5,00

wzorowe

Daniel

Bartłomiej

7

5,00

wzorowe

Lechman

Anna

8

4,94

wzorowe

Pasternak

Julia

7

4,85

wzorowe

Winniczuk

Marta

6

4,83

bardzo dobre

Kozieł

Daria

8

4,83

wzorowe

Wójcik

Maja

7

4,79

wzorowe

Baj

Anna

7

4,79

wzorowe

Nowak

Weronika

8

4,78

bardzo dobre

Ślepaczuk

Karolina

6

4,75

bardzo dobre

 

Klasyfikacja w liczbach - ciekawostki

  • Łącznie wystawiono 1132 oceny
  • Śrenia szkoły - 3,96
  • Najwyższa średnia klasowa kl. 4 - 4,4
  • Łącznie wystawiono  26 ocen wzorowych z zachowania
  • Łącznie wystawiono 57 ocen celujących z przedmiotów
  • Wszyscy uczniowie otrzymali promocję do klasy wyższej

 

Sukces naszych uczennic w konkursie plastycznym

W X OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM " BEZPIECZNIE NA WSI"  nagrodę otrzymała:

  • Zofia Lewandowska - uczennica kl .V

Wyróżnienia otrzymali :

  • Marta Winniczuk - uczennica kl .VI
  • Julia Parada  - uczennica kl. IV
  • Diana Kapełuś - uczennica kl. V

 

Klasyfikacja 2020 - najlepsi uczniowie kl. 1 - 3

Nazwisko Imię Klasa
Baran Karol 1
Chrześcjan Oliwia 1
Kapełuś Emilia 1
Lewandowska Pola 1
Marzęda Alan 1
Mysłowska Zuzanna 1
Nowak Martyna 1
Pastwa Aleksandra 1
Pietrzyk Adrian 1
Pomorska Maja 1
Sidor Amelia 1
Wiciński Kacper 1
Wójcik Jakub 1
Gawron Zuzanna 3
Jonik Martyna 3
Masolak Filip 3
Pawlak Amelia 3
Skorupa Maja 3
Wójcik Pamela 3
Bednarczyk Gabriela 2
Dejnek Jakub 2
Lenart Marceli 2
Sawicki Kacper 2
Namiota Michał 2
Włusek Natalia 2
Wójcik Lena 2

 

Sukces uczennicy naszej szkoły!

Nikola Pietrzyk, uczennica klasy IV otrzymała wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangurek”.

Serdeczne gratulacje!

 

Szukaj

E-Dziennik

Nauczanie zdalne

E-biblio

90-lecie Szkoły

Innowacje

E-podręczniki

E-lektury

 

Uczestniczymy

 

Infolinia dla dzieci

Infolinia 800080222

Alarmuj!

.

Plan

Konsultacje

Zajęcia

SU

Pedagog

Podręczniki

Aktualności

Historia

Biblioteka

Konkursy

Autobus

Lektury

Sukcesy

Terminy

Sport

Wydarzenia

Statut

Rekrutacja

Galeria

Projekty

Świetlica

Jadłospis

Dysk

Skargi i wnioski

Dojazd

Dzwonki

  1. 07.45 - 08.30
  2. 08.35 - 09.20
  3. 09.30 - 10.15
  4. 10.30 - 11.15
  5. 11.30 - 12.15
  6. 12.20 - 13.05
  7. 13.10 - 13.55
  8. 14.00 - 14.45
  9. 14.50 - 15.35

 

PLAN LEKCJI

Dane adresowe:

Zespół Placówek Oświatowych

im. Stefana Batorego

w Biskupicach

 

 Biskupice ul. Piłsudskiego 15

21-044 Trawniki

Tel.: 815859003

Fax.:815859003

NIP: 713-21-62-660

Statystyki

Użytkowników:
1
Artykułów:
807
Odsłon artykułów:
443545
001.jpg