wtorek, 04 08 2020

Przedszkole

Podstawowa

Plan lekcji

QR

Biskupice

Nauczanie zdalne

Informacja dotycząca planu lekcji

Szanowni Państwo!

Drodzy Rodzice, Opiekunowie i Uczniowie!

W związku z zaistniałą w naszym kraju sytuacją epidemii koronawirusa powodującego chorobę COVID-19, zajęcia szkolne w Zespole Placówek Oświatowych w Biskupicach nie odbywają się na terenie placówki.

Opracowaliśmy plan lekcji/zajęć z uczniami, który będzie obowiązywał od przyszłego poniedziałku do odwołania.

Plan uwzględnia część najważniejszych przedmiotów objętych Podstawą Programową oraz określa ilość tygodniową godzin, które zalecane są do realizacji przez ucznia. Nie znaczy to, że pozostałe przedmioty nieuwzględnione w planie nie będą realizowane.

Sposób realizacji będzie się odbywał przy uwzględnieniu możliwości czasowych, technicznych ze strony uczniów i nauczycieli oraz po wcześniejszej konsultacji z innymi nauczycielami i wychowawcami.

Czytaj więcej: Informacja dotycząca planu lekcji

Komunikat Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych - zdalne nauczanie

Szanowni Rodzice
Drodzy Uczniowie
Dotyczy planu zajęć w czasie trwania nauczania zdalnego:
Klasy I-III - nauczyciele - wychowawcy indywidualnie monitorują ilość zadawanych prac i zajęć oraz ilość i jakość kontaktów z uczniami i rodzicami. Jeżeli będzie możliwość prowadzenia zajęć online nauczyciele będą informować w jakich godzinach będą prowadzone w/w zajęcia.
Klasy IV-VIII - zajęcia według ustalonego planu zajęć.
Godziny umieszczone na planie nie zawsze będą oznaczać pracę online na żywo. W tych ustalonych godzinach uczniowie mają pracować na materiałach otrzymanych od nauczycieli.
Formy i metody oraz sposoby komunikacji będą ustalone przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów. W miarę możliwości niektóre prace będą oceniane.
Szanowni Rodzice prosimy o wyrozumiałość i współpracę. Uczniów prosimy o systematyczną pracą oraz w razie problemów o kontaktowanie się z wychowawcami.
 

Komunikat Ministerstwa Edukacji Narodowej na temat kształcenia na odległość

Zmieniliśmy przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19. Określiliśmy zasady prowadzenia nauczania na odległość i stworzyliśmy możliwość oceniania i klasyfikowania uczniów. Nowe przepisy będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

Źródło MEN >>>>> czytaj dalej

 

Materiały do pracy dla dzieci z grupy 3,4-latków

Witam! Moja kolejna propozycja na wspólne wykonanie pracy plastycznej to :  marzanna. Prace można wykonać z dostępnych w domu materiałów,(tj.  patyki, gazety,bibuła, drewno, papier,itp. ) bądź wykonać pracę plastyczną na kartonie czyli rysunek ,wyklejanka, wydzieranka.  Proszę przesyłać zdjęcia wykonanych prac na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Prace proszę przesyłać do poniedziałku (23.03) włącznie.
Pozdrawiam ,Wychowawca 
 

Materiały egzaminacyjne dla 8-klasistów

Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowała pakiet materiałów dla 8-klasistów. Codziennie o 9:00 nowe zadania z polskiego, matematyki i angielskiego, o 15:00 - rozwiązania! Zapraszamy już od jutra, 16 marca na stronę www.cke.gov.pl

 

Nauka zdalna - komunikat

Szanowni Rodzice, Uczniowie

W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym, zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej, Zespół Placówek Oświatowych w Biskupicach podjął decyzję o zawieszeniu wszystkich procesów dydaktycznych realizowanych w formie tradycyjnej.

W celu ograniczenia skutków czasowego zawieszenia zajęć i opóźnień w realizacji podstawy programowej, Ministerstwo wskazuje na zastąpienie tradycyjnego nauczania zajęciami prowadzonymi zdalnie.

Nauczyciele skontaktują się z uczniami za pośrednictwem poczty elektronicznej w celu przekazania informacji dotyczących zdalnego nauczania. Gdyby informacje nie dotarły do wszystkich uczniów prosimy o przekazywanie tych informacji pomiędzy uczniami za pomocą środków elektronicznych (poczta, komunikatory, media społecznościowe itp.).

Na stronie internetowej szkoły będą się także ukazywały komunikaty dotyczące nauki online skierowane do poszczególnych grup uczniów i klas.

W razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, proszę kontaktować się ze szkołą drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Czytaj więcej: Nauka zdalna - komunikat

Szukaj

E-Dziennik

Nauczanie zdalne

90-lecie Szkoły

Innowacje

E-podręczniki

E-lektury

 

Uczestniczymy

 

Infolinia dla dzieci

Infolinia 800080222

Alarmuj!

.

Plan

Konsultacje

Zajęcia

SU

Pedagog

Podręczniki

Aktualności

Historia

Biblioteka

Konkursy

Autobus

Lektury

Sukcesy

Terminy

Sport

Wydarzenia

Statut

Rekrutacja

Galeria

Projekty

Świetlica

Jadłospis

Dysk

Skargi i wnioski

Dojazd

Dzwonki

  1. 07.45 - 08.30
  2. 08.35 - 09.20
  3. 09.30 - 10.15
  4. 10.30 - 11.15
  5. 11.30 - 12.15
  6. 12.20 - 13.05
  7. 13.10 - 13.55
  8. 14.00 - 14.45
  9. 14.50 - 15.35

 

 

PLAN LEKCJI

Dane adresowe:

Zespół Placówek Oświatowych

im. Stefana Batorego

w Biskupicach

 

 Biskupice ul. Piłsudskiego 15

21-044 Trawniki

Tel.: 815859003

Fax.:815859003

NIP: 713-21-62-660

Statystyki

Użytkowników:
1
Artykułów:
658
Odsłon artykułów:
265922
3---Kopia.jpg