niedziela 26 czerwiec 2022

Przedszkole

Podstawowa

Plan lekcji

QR

Biskupice

Protokół z XIII Edycji Gminnego Konkursu Plastycznego na Najładniejszą Kartkę Świąteczną -,,BOŻE NARODZENIE 2021”.
 
 
Tytuł konkursu: Szkolny Konkurs Plastyczny na Najładniejszą Kartkę Świąteczną ,,Boże Narodzenie 2021”
Ranga konkursu: gminny
Rodzaj konkursu: plastyczny
Data przeprowadzenia konkursu: grudzień 2021
Organizator konkursu: Szkolne Koło Caritas, Opiekun Koła Wiesława Rzedzicka i Ks. Andrzej Winiarski
Komisja konkursowa: Opiekun Koła Wiesława Rzedzicka i Ks. Andrzej Winiarski
Uczestnicy Konkursu: ZPO Trawniki, SP w Dorohuczy, SP w Siostrzytowie, SP w Oleśnikach, ZPO Biskupice
Do konkursu wpłynęło 85 prac. Komisja postanowiła przyznać 16 nagród i 10 wyróżnień.
 
WYNIKI KONKURSU:
Kategoria wiekowa: młodsza grupa przedszkolna i klasa ,,0”
 
Nagrody:
1. Martyna Zagraba ,,kl. 0” – Dorohucza
2. Antonina Maik ,,kl. 0” – ZPO Biskupice
 
Wyróżnienia:
1. Karol Dragon ,,kl. 0” – Dorohucza
2. Natalia Górna – Oleśniki
3. Zosia Ślepaczuk – Oleśniki
4. Kacper Baran ,,kl. 0” – ZPO Biskupice
 
Kategoria wiekowa: klasy I-III szkoły podstawowej
Nagrody:
1. Weronika Szabała (kl. III) – SP w Siostrzytowie
2. Natalia Wojtal (kl. III) – SP w Dorohuczy
3. Julia Wypych (kl. I) – ZPO Biskupice
4. Lena Mazur (kl. I) – ZPO Biskupice
5. Emilia Kapełuś (kl. III) – ZPO Biskupice
 
Wyróżnienia:
1. Julia Drozd (kl. III) – SP w Siostrzytowie
2. Anastazja Korbus (kl. III) – SP w Dorohuczy
3. Aleksandra Głąb (kl. II) – ZPO Biskupice
 
Kategoria wiekowa: klasy IV-V szkoły podstawowej
Nagrody:
1. Marika Branicka (kl. IV) – ZPO Trawniki
2. Zofia Stanikowska (kl. IV) – ZPO Trawniki
3. Piotr Sągała (kl. IV) – ZPO Trawniki
4. Magdalena Pasieczna (kl. IV) – ZPO Trawniki
5. Nicole Musiej (kl. IV) – SP w Oleśnikach
6. Natalia Włusek (kl. IV) – ZPO Biskupice
 
Wyróżnienia:
1. Nataniel Szemro (kl. IV) – ZPO Trawniki
 
Kategoria wiekowa: klasy VI-VIII szkoły podstawowej
Nagrody:
1. Maja Golec (kl. VIII) – SP w Siostrzytowie
2. Wioleta Rudnik (kl. VIII) – SP w Dorohuczy
3. Olga Borowiec (kl. VIII) – SP w Dorohuczy
 
Wyróżnienia:
1. Zuzanna Bednarczyk (kl. VII) – SP w Siostrzytowie
2. Kinga Kwaśnik (kl. VII) – SP w Oleśnikach
Organizatorzy:
Wiesława Rzedzicka
Ks. Andrzej Winiarski
 
 
 
 

Szukaj

E-Dziennik

Nauczanie zdalne

E-biblio

90-lecie Szkoły

Innowacje

E-podręczniki

E-lektury

 

Uczestniczymy

 

Infolinia dla dzieci

Infolinia 800080222

Alarmuj!

.

Plan

Konsultacje

Zajęcia

SU

Pedagog

Podręczniki

Aktualności

Historia

Biblioteka

Konkursy

Autobus

Lektury

Sukcesy

Terminy

Sport

Wydarzenia

Statut

Rekrutacja

Galeria

Projekty

Świetlica

Jadłospis

Dysk

Skargi i wnioski

Dojazd

Dzwonki

  1. 07.45 - 08.30
  2. 08.35 - 09.20
  3. 09.30 - 10.15
  4. 10.30 - 11.15
  5. 11.30 - 12.15
  6. 12.20 - 13.05
  7. 13.10 - 13.55
  8. 14.00 - 14.45
  9. 14.50 - 15.35

 

PLAN LEKCJI

Dane adresowe:

Zespół Placówek Oświatowych

im. Stefana Batorego

w Biskupicach

 

 Biskupice ul. Piłsudskiego 15

21-044 Trawniki

Tel.: 815859003

Fax.:815859003

NIP: 713-21-62-660

Statystyki

Użytkowników:
1
Artykułów:
947
Odsłon artykułów:
753230
001.jpg